Aktivscenen

v/ Anna Oxvang
www.aktivscenen.dk
Nøddevang 2
noxvang@yahoo.dk
3550 Slangerup
47 33 30 06

Allerød Amatør Teater
v/ Marie Frifelt
CO/ Marie Frifelt. Uglevang 8 st th. 3450 Allerød
www.allerødamatørteater.dk
frifelt@live.dk
28300936

Espergærde Amatør Scene
v/Anne Marie Andersen
Ewaldsvej 19
annem@andersen.mail.dk
3060 Espergærde

Esrum Amatørteater
Att.: Birthe Frederiksen
Svendebrevet 1
3230 Græsted

Farum Revy- og Teateraktører Fandango
v/ Lissen Grønkjær
www.fandangorevy.dk
Ellegårdspark 6
lissen@sepiaforlag.dk
3520 Farum
36 93 46 95 / 61 71 46 97

Foreningen Madam Mangor
v/Jens Peter Mikkelsen
www.madammangor.dk
Trørødvej 4 1.
foreningen@madammangor.dk
2950 Vedbæk
48 48 21 13

Frederiksberg Teater
www.frederiksbergteater.dk
Finsensvej 139
2000 Frederiksberg
info@frederiksbergteater.dk
Facebook: Frederiksberg Teater

Frederikssund Vikingespil
v/Kalle Stæhr
www.vikingespil.dk
Havnegade 5A
info@vikingespil.dk
3600 Frederikssund
47 31 06 85

Hammermøllens Teatergruppe
v/ Ole J. Hansen
www.hamt.dk
Apperupvej 24
i.o.hansen@stofanet.dk
3140 Ålsgårde
49 70 97 38

Helikon Musik-Teater-Akademi
v/ Erling Dybkær
www.helikon-mta.dk
Biskop Svanes Vej 42
helikon@helikon-mta.dk
3460 Birkerød
45 81 12 24

Helsingør Amatørscene
v/ Kirsten Kappel
www.helsingor-amatorscene.dk
Stengade 51
helsingoramatorscene@gmail.com
3000 Helsingør
49 22 42 72

Hørsholm Børneteater
v/ Caroline Madsen
Peder Oxes Vej 10
borneteater@gmail.com
2960 Rungsted Kyst
22 78 22 72

Høsterkøb Amatørscene
v/ Lizzie Kaas
Herman Bangs Vej 4
lizziekaas@hotmail.com
3460 Birkerød
42 81 36 64 / 45 81 21 21

Jægerspris Amatør Scene
www.jas-teater.dk
Møllevej 4
poulchristoffersen@jubii.dk
3630 Jægerspris
47531738/21648685

Kulsvierscenen Alsønderup
v/ Birgitte Enghave
http://www.kulsvierscenen.dk
Ternevej 20
formand@kulsvierscenen.dk
3400 Hillerød

Lillerød Revyen
c/o Frederikke Hjorth
V. Heisesvej 19
3450 Allerød
40 35 43 77

Mastodonterne
v/ Steen Lünell
www.mastodont.dk
Esrum Søvej 41
Såne
lunell@mastopower.dk
3080 Tikøb
26 74 40 45

Musikteatergruppen Ragnarock
www.ragna.dk
Gl. Strandvej 436 B
Tibberupgård
ragnateater@hotmail.com
3060 Espergærde
49 13 25 02

Nivå Amatør Teater
Teaterhuset
www.nivaateater.dk
v/ Tove von Jessen
Solvænget 1
tove@vonjessen.eu
2990 Nivå
49 18 19 58

OPERAkompagniet
v/ Tove Ravn Jensen
Poppel Allé 23
tove-ravn@mail.dk
2840 Holte
30 62 77 84

Ramløse Scenen
c/o Filip Tin Kirchmann
www.ramlosescenen.dk
Sandlyngen 1
filip@ramlosescenen.dk
3300 Frederiksværk
40 50 66 67

Slangerupscenen
v/Lone Seindal
www.slangerupscenen.dk
Øvej 32
lone.seindal@slangerupscenen.dk
3550 Slangerup
47 38 10 58

Støbeskeen – Frederiksværk Amatørteaterforening
www.stobeskeen.dk
Postboks 197
Krudtværks alléen 13
inge.beierholm@stobeskeen.dk
3300 Frederiksværk
47 72 08 13

Teaterbøtten
v/ Marie Esser.
www.teaterboetten.dk
Mellemvangsvej 2
info@teaterboetten.dk
3060 Espergærde

TeaterMejeriet
v/ Mette Andreée
www.teatermejeriet.dk
Øverødvej 246
admin@teatermejeriet.dk
2840 Holte
45 80 45 60

VAT 85 Veksø Amatør Teaterforening
www.vat85.dk
v/ Michael Nørhave
Toxværdvej 8
stenlosepsyk@gmail.com
3670 Veksø Sj.
20 14 02 32